Op 20 januari is de Jeugdwerkactie ‘Bijbel binnen bereik’ van start gegaan in onze gemeente.
Deze actie heeft 3 verschillende doelen namelijk de JBGG, EVGG en ZGG, meer informatie over de actiedoelen kunt u vinden op de website www.bijbelbinnenbereik.nl.

 

Er zijn speciale actieproducten te koop zoals spellen, Bijbelstudieboekjes, Bijbelhoezen etc. dit kan allemaal besteld worden via onze eigen actiewebsite www.actieggboskoop.nl. Natuurlijk zullen we met onze jeugdverenigingen ook acties organiseren, op de flyer hieronder ziet u een overzicht van wat er allemaal georganiseerd wordt. Een actie is momenteel al gestart namelijk de verkoop van heerlijke (room)bolussen, deze kunnen besteld worden tot 7 februari via www.actieggboskoop.nl/3-bolusactie

 

Mocht u vragen hebben over de actie, kunt u deze mailen naar actiecommissie@ggboskoop.nl